• 03 Aug
    • 19:00
      U14
      Dicksboro
      Glenmore
    • 19:00
      U14
      St. Brigids
      James Stephens
    • 19:00
      U14
      St. Martins
      St. Lachtains
    • 19:00
      U14
      O Loughlin Gaels
      Windgap
    • 19:00
      U14
      Mullinavat
      Danesfort
    • 19:00
      U14
      Lisdowney
      Barrow Rangers
    • 19:00
      U14
      Ballyhale
      Kilmacow/Slieverue
    • 19:00
      U14
      Blacks and Whites
      Carrickshock
    • 19:00
      U14
      Piltown
      Tullogher
    • 19:00
      U14
      Bennetsbridge
      Emeralds
    • 19:00
      U14
      Clara
      Conahy
    • 19:00
      U14
      Graignamanagh
      Naoimh Brid/ Erins Own
    10 more events »Close
  • 04 Aug
    • 19:00
      U14
      Young Irelands
      Mooncoin
  • 05 Aug
    • 19:00
      MIN
      Young Irelands
      Thomastown
    • 19:00
      MIN
      Clara
      Dicksboro
    • 19:15
      MIN
      Carrickshock
      Mullinavat
    1 more event »Close
  • 06 Aug
  • 07 Aug
  • 08 Aug
    • 18:00
      ADU
      O Loughlin Gaels
      Danesfort
  • 09 Aug
    • 11:00
      ADU
      Piltown
      Windgap
    • 11:00
      ADU
      Clara
      Young Irelands
    • 11:00
      ADU
      St. Lachtains/Lisdowney
      Tullaroan
    • 11:00
      ADU
      St. Martins
      St. Brigids
    • 11:00
      ADU
      Dicksboro
      Thomastown
    • 11:00
      ADU
      Naomh Brid
      Graignamanagh
    • 11:00
      ADU
      James Stephens
      Mooncoin
    • 11:00
      ADU
      Carrickshock
      Tullogher
    • 11:00
      ADU
      Blackswhites
      John Lockes/Bennetsbridge
    • 11:00
      ADU
      Rower Inistioge
      Barrow Rangers
    • 11:00
      ADU
      St.Claires
      Ballyhale
    • 11:00
      ADU
      Mullinavat
      St.Annes/Emeralds
    10 more events »Close
  • 10 Aug
    • 19:00
      U14
      Glenmore
      Thomastown
  • 11 Aug
  • 12 Aug
    • 19:00
      MIN
      Clara
      Thomastown
    • 19:00
      MIN
      Dicksboro
      St. Brigids
  • 13 Aug
  • 14 Aug
  • 15 Aug
  • 16 Aug
    • 11:00
      ADU
      Young Irelands
      Windgap
    • 11:00
      ADU
      Piltown
      Clara
    • 11:00
      ADU
      Tullaroan
      Dicksboro
    • 11:00
      ADU
      St. Brigids
      Thomastown
    • 11:00
      ADU
      Clara
      Thomastown
    • 11:00
      ADU
      Dicksboro
      Piltown
    • 11:00
      ADU
      Graignamanagh
      Mooncoin
    • 11:00
      ADU
      James Stephens
      Naomh Brid
    • 11:00
      ADU
      Tullogher
      John Lockes/Bennetsbridge
    • 11:00
      ADU
      Blackswhites
      Carrickshock
    • 11:00
      ADU
      Barrow Rangers
      O Loughlin Gaels
    • 11:00
      ADU
      Rower Inistioge
      Danesfort
    • 11:00
      ADU
      Conahy
      St.Claires
    • 11:00
      ADU
      Glenmore
      Mullinavat
    12 more events »Close
  • 17 Aug
  • 18 Aug
  • 19 Aug
    • 19:00
      U16
      St. Brigids
      Emeralds
    • 19:00
      U16
      Tullaroan/St Annes
      James Stephens
    • 19:00
      U16
      Young Irelands
      St. Lachtains
    • 19:00
      U16
      Carrickshock
      Danesfort
    • 19:00
      U16
      Clara
      Glenmore
    • 19:00
      U16
      Thomastown
      Ballyhale
    • 19:00
      U16
      Lisdowney
      Piltown
    • 19:00
      U16
      Mullinavat
      St. Martins
    • 19:00
      U16
      Tullogher
      Blackswhites
    • 19:00
      U16
      Rower Inistioge
      Bennetsbridge
    8 more events »Close
  • 20 Aug
  • 21 Aug
  • 22 Aug
  • 23 Aug
  • 24 Aug
  • 25 Aug
  • 26 Aug
  • 27 Aug
  • 28 Aug
  • 29 Aug
  • 30 Aug